Náš tým

RADEK VYLEŤAL
PROMOTÉR, MANAŽER

Radek Vyleťal se boxu aktivně věnuje druhým rokem, srdcem ale celý život. Jeho cesta vedla přes sedmileté působení v oblasti šaolinského kung-fu,tai -chi a následném kaskadérství. Již pátým rokem vede systematicky sestavené tréninky, které zahrnují prvky kung-fu i jiných oblastí, které jsou zaměřeny na komplexní rozvoj těla a osobnosti. Pro hlubší pochopení lidského těla se několik let věnuje alternativní medicíně.

MARTIN SVOBODA
TRENÉR

Ing. Martin Svoboda, Ph.D se boxu se aktivně věnoval deset let, nyní je trenérem I. Třídy boxu. Sportovní boxerská kariéra čítala pětileté působení v české boxerské reprezentaci, vítězství v několika mezinárodních turnajích, titul Mistra České republiky ve váhové kategorii do 69kg.

Největším sportovním úspěchem byl bronz na akademickém mistrovství světa v Kazani.

Sportovní skóre: 196 utkání, z toho 132 vítězných, 15 remíz.

„Preferuji ruský styl boxu, který je technický a pohybově propracovaný. Během příprav na MS a ME jsem byl na několika soustředěních v Rusku, kde jsem se připravoval s ruskou reprezentací. V současné době studuji doktorské studium na Fakultě výrobních technologií a managementu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, jsem členem Akademického senátu a myslím, že umím předat mladším nejen, co jsem se sám naučil v boxu, ale také to nejdůležitější, jak skloubit sport a studium.“

Sportovní úspěchy:

2x 1.místo v extralize družstev - tým Ústí nad Labem

1. místo na mezinárodním turnaji v Moldávii 2010

1. místo na mezinárodním turnaji v Ostravě 2008

2. místo na mezinárodním turnaji v Ostravě 2009

3x stříbrný na mistrovství ČR

stříbrný na mezinárodním turnaji v Ostravě 2009

3x bronzový mistrovství ČR

3x bronzový na Grand Prix Ústí nad Labem

2x bronzový na mezinárodním turnaji v Halle

3. místo na MS studentů v Kazani 2008


Sponzoři