Tréninky

Box je v klubu  UNI TRIBAL BOXING veden na sportovní úrovni, ale tréninky je možné vést pouze kondičně, ke zvýšení fyzické síly, kondice a psychiky. Na každém tréninku je vyučována základní boxerská technika, cviky ve dvojicích, boxování do pytlů a závěr tréninku je věnován rozvoji fyzické kondice

Systemáky s cviky šaolinského kung-fu jsou důkladně zaměřené na rozvoj fyzické kondice, obratnosti a rovněž rozvíjejí obratnost a psychickou harmonii. Jsou vynikajícím doplňkem ke všem druhům sportů. Cviky obsahují prvky kung-fu a také cviky z kaskadérské přípravy profesionálních kaskadérů.

Tréninky probíhají v Ústí nad Labem ve sportovní hale Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, která sídlí na adrese:  ul. České mládeže 8

Na trénink je potřeba se dostavit cca 15 min předem (převlečení, pozdravení trenéra).

Potřebné vybavení na první trénink:  Sportovní oděv, boty do tělocvičny a hlavně chuť trénovat!!!

Boxerské vybavení (boxerské rukavice, bandáže, švihadlo, chránič na zuby) je možné zakoupit na místě. A to za ceny, které mají výrobci uvedeny na internetu!

V tělocvičně jsou instalovány boxerské pytle (9 ks), ostatní potřebné nářadí je skladováno v přilehlé místnosti a dvou uzamykatelných skřínkách. Rozměr tělocvičny nabízí dostatečný prostor pro výše popsané sportovní aktivity, v současné době rovněž slouží tato tělocvična i jako posilovna pro veřejnost a při boxerských trénincích je posilovací nářadí plně k dispozici.

Tělocvična je vybavena šatnami (zvlášť pánské i dámské) se sprchami a toaletou.

Sponzoři